خانه / انتشارات / اطلاعیه ها / ثبت نام آموزش مجازی مدارس دینی اهل سنت وجماعت جنوب ایران
ثبت نام سومین دوره آموزش مجازی

ثبت نام آموزش مجازی مدارس دینی اهل سنت وجماعت جنوب ایران

تلاش براي شـكوفاسـازي اسـتعدادها ي رشد و كمال كه خداوند در نهاد بشر گذاشته است، رسالت همه كساني است كه فكر نو و روحي والا دارند.

مدارس دینی اهل سنت و جماعت ایران در سراسر کشور، يكي از مناسـب ترين بسترهاي كمالجويي و آرمانخواهي براي کسانی است كه هم تشنه معارف ناب قرآن و هم شوق خدمت به اسلام، خدمت به خلق و همنوعان را دارند.

شــما كه ميخواهيد وجودي مفيد و مؤثر بوده، فكري الهي و پاك داشــته باشــيد و در حريم ارزشهاي متعالي، دعوتگری كارآمد، مشـاوري امين و مربياني هدف شـناس و تأثيرگذار باشـيد، شـايسته است كه با تحصـيل در مدارس دینی و فراگيري علوم اسـلامي و معارف قرآني، هم از سـرچشـمه ايمان سـيراب شويد، هم به روياندن جوانه هاي مستعد اين مرز و بوم بپردازيد.

لذا آموزش مجازی شورای عالی مدارس اهل سنت و جماعت جنوب ایران همچون سالهای گذشته آمادگي دارد تا از خواهر و برادر علاقمند به دروس اسلامی، برای سال ۹۷-۱۳۹۶ ثبت نام به عمل آورده و در خدمت اسـتعدادهايي باشد كه ميتوانند در عصـر حاضـر، وجود خويش را وقف تعالي ارزشهاي اخلاقي در جامعه سـازند و به مسئوليت خويش در قبال اسلام عزيز و امت مسلمان و جهان اسلام عمل كنند.

دوره های آموزش مجازی چهار سال (۸ترم) می باشد، که دو سال مقدمات و دو سال متوسطه خواهد بود و پس از پایان دوره، مدرک اتمام دوره همانند دوره ی حضوری با قید ( دوره مجازی) توسط دبیرخانه شورای مدارس مقدمات و متوسطه صادر می گردد.

طی این دوره چهارساله دروسی از قبیل: تفسیر، فقه، عقیده، حدیث، نحو، صرف، لغت، قصص، حفظ و روانخوانی قرآن، مصطلح، اصول، سیرت، میراث، بلاغت، تاریخ و منطق، توسط اساتید مدارس دینی جنوب ارائه می گردد.

شرایط پذیرش:

۱- داشتن مدرک سیکل یا حداقل ۱۶ سال ( محدودیتی برای بالا بودن سن وجود ندارد).

۲- آشنایی کلی با رایانه و اینترنت ( جهت استفاده مطلوب از سایت آموزش مجازی).

۳- موفقیت در آزمون مجازی ( با صلاحدید اداره آموزش).

۴- آشنایی نسبی نسبت به تلگرام و واتس آپ.

لینک ثبت نام: http://madares-eslami.com

majazi2

درباره ی مدیر سایت

همچنین ببینید

اطلاعیه ثبت نام دوره تابستانی

اطلاعیه ثبت نام دوره تابستانی مجتمع

به اطلاع کلیه برادران و خواهران علاقمند به تحصیل علوم دینی می رساند: مجتمع دینی …

یک دیدگاه

  1. سلام . این کلاس ها روزی چند ساعت برگزار میشه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...